ימי הולדת
  
ביקור בפארקיה
  
מקומות לאירוחים
  
ימי הולדת
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר

הפעלות לבר מצווה

הפעלות לבר מצווה וימי הולדת בג'אמפ פארק הם ללא ספק חוויה לכל המשפחה, החברים וכמובן – לחתן בר המצווה. הן כאשר הבר מצווה מתנהלת באולם, והן כאשר מחליטים לחגוג בר מצווה בשטח, החברה תוכל למלא את החלל במגוון רחב של פעילויות שיעשירו את האירוע ויתרמו מאד להוויה הכללית שלו.
 
הפעלות באולם
 
הפעלות לילדים הקטנים שהוזמנו לחגיגת בר המצווה. בחגיגות בר מצווה רבות, מגלים ההורים כי ילדים קטנים רבים הוזמנו למסיבה, וכל עוד לא מדובר באולם המיועד לאירוח ילדים, שנלקח בחשבון בטרם הכנת האירוע, כמו למשל האולם בכפר המכבייה שמכיל משחקי וידאו לגיל הרך או פעילויות אלקטרוניות שונות לילדים בגילאי 7-10, התרחיש הצפוי הוא אולם בסגנון בורגני – מלא בילדים שאין להם מה לעשות מלבד להסתובב בין השולחנות מבלי להרגיש שייכים. בדיוק לשם כך נדרשת חברת הפעלות לבר מצווה שתוכל לבוא מראש עם תסריטי פעילויות לילדים הללו, כאשר לכם ולחתן בר המצווה תהיה היכולת לקיים את האירוע עם הילדים שישתתפו בפעילות שתעסיק אותם באותו הזמן.
 
הפעלות שטח לחתן בר המצווה וחבריו
 
רבים הם המקרים בהם חתן בר המצווה ומשפחתו מחליטים במקום לחגוג את בר המצווה באולם, לחגוג אותה בשטח באמצעות טיולי אופניים, ספורט אתגרי וכד'. חברת הפעלות לבר מצווה תוכל ללוות את החגיגה המיוחדת ולעבות אותה בפעילות שטח לגדולים שני ה- 13+ וחתן בר המצווה שלצדם, בשילוב המשפחות. פעילויות אלו כוללות תחרויות, משחקי יחיד ומגוון פעילויות שטח מקוריות שחוברו על ידי חברת הפעלות לבר מצווה ויסופקו לכם בהתאמה אישית.
 
בחירת ההפעלות
 
אנו ממליצים להיפגש עם חברה המתמחה בארגון פעילויות או הפעלות לבר מצווה, ולסכם על מתווה ההפעלות הצפוי. יש לסכם על גילאי המופעלים, זמן ההפעלה, סוגי ההפעלות המעניינים את הילדים והנערים השונים, ועוד. חברת ההפעלות תספק לכם כל הפעלה שתבחרו בהתאמה אישית, ומי שאינו יודע איזו הפעלה מתאימה לילדים השונים מוזמן להיפגש עמנו ואנו נספק ייעוץ אודות הפעלות שמומלץ לצרוך על פי שכבת גיל, כמות הילדים או הנערים המשתתפים, וכד'.
 
להתאמה אישית של הפעלות לבר מצווה ניתן לפנות אלינו ואנו נספק עבורכם את השירות הדרוש!